Podlogi

PODŁOGI DREWNIANE

PODŁOGI DREWNIANE

Na rynku znajdą Państwo wielu producentów podłóg drewnianych. My dla Państwa ograniczyliśmy zakres poszukiwań do producentów, którzy w swojej klasie produktowej są liderami. W naszej ofercie znajdują się producenci podłóg zarówno postarzanych jak i nowoczesnych.

kominek2-fullscreen-fullscreen.jpg

CHAPEL PARKET

Podłogi laminowane Pergo są skonstruowane z myślą o zachowaniu pięknego wyglądu przez długie lata eksploatacji. Innymi słowy to doskonały wybór do domu, w którym chcesz mieć swobodę relaksu
i głowę wolną od zmartwień.

BOEN

Firma BOEN opracowała kolory drewnianej podłogi, które pasują do wszystkich stylów i rodzajów wnętrz. Nasze podłogi są dostępne w szerokiej gamie odcieni, począwszy od jasnego do ciemnego. BOEN oferuje szeroką gamę specjalistycznych powierzchni, które dotyczą najczęściej używanych do produkcji podłóg gatunków botanicznych: dęba i jesionu.

m11_copy.jpg
mat-tar2.jpg

MAT TAR

Dzięki doskonałej jakości drewna z certyfikowanych lasów oraz poprzez selekcję surowca w procesie technologicznym, produkty "MAT-TAR" charakteryzują się solidnością wykonania, piękną strukturą i kolorystyką zdobywając uznanie polskich i zagranicznych Klientów. Gwarancją jakości produktów "MAT-TAR" są posiadane certyfikaty jakości oraz doświadczona kadra pracowników, wykorzystująca nowoczesny potencjał produkcyjny.

SPIGIEL

Spigiel BM z siedzibą w Długołęce działa w branży drzewnej od 1982 roku. Wiele lat ciężkiej pracy uczyniło z nas prawdziwych ekspertów w dziedzinie produkcji deski dębowej (podłoga, parkiet, jodełka). Deski wyprodukowane w naszym parku technologicznym charakteryzują się doskonałą jakością surowca (dąb tylko z polskich nadleśnictw), wytrzymałością oraz estetyką.

slider_spigiel3-copy.jpg

Kontakt

Kopczyńskiego 2b
60 - 682 Poznań

jdfloor@jdfloor.pl

Godziny Otwarcia

Poniedziałek - Piątek:
8.30 - 16.30

Sobota:
9.00 - 13.00

Zadzwoń do nas!

+48 604 838 062